Schützt Ihren Motor, Getriebe und spart Kraftstoff

Mikromolekulare Additive und Schmiermittel der 4. und 5. Generation

Verlängert die Lebensdauer

Dank einer deutlichen Verringerung der Reibung halten Motor und Getriebe länger.

Reduziert den Verschleiß

Eine spezielle Schutzschicht im Motor schützt ihn vor übermäßigem Verschleiß.

Spart Kosten

Weniger Verschleiß der Komponenten bedeutet auch weniger Service und Wartung.

Erhöht die Betriebssicherheit

Dank der erzeugten Schutzschicht kann der Motor auch nach dem Verlust der Ölfüllung vorübergehend arbeiten.

VERWENDUNG

VON MEGALON-PRODUKTEN

Ochrana motoru

Motorschutz

Dank der erzeugten Mikroschutzschicht ist der Motor gegen Verschleiß geschützt und kann auch nach Ölverlust vorübergehend arbeiten.

Ochrana převodovky

Getriebeschutz

Reduziert den Verschleiß von Schaltgetrieben erheblich.

Ošetření paliv

Kraftstoff-behandlung

Ein spezielles patentiertes Inhaltsstoffkonzentrat, das den Kraftstoffverbrauch senkt und das Kraftstoffsystem reinigt.

VORTEILE

VON MEGALON-PRODUKTEN

reduziert Reibung und Verschleiß / verlängert die Lebensdauer / senkt die Betriebskosten / reduziert den Kraftstoff- und Stromverbrauch / reduziert die Wartungskosten / erhöht die Zuverlässigkeit und Leistung / reduziert die Emissionen

ALLGEMEINE

BESCHREIBUNG DER EIGENSCHAFTEN

Megalon-Produkte stellen die neueste Generation von mikromolekularen Additiven dar, die für den Transport bestimmt sind (Automobil, Eisenbahn, Luftfahrt und Schifffahrt). Die Verringerung der Reibung zwischen Metallteilen basiert auf der in MEGALON enthaltenen mikrokeramischen Gleitverbindung (MKG - MikroKeramisches Gleitcompound) und Reibungsmodifikatoren (5. Generation) oder modernisierten Rezepten für komplexe Kohlenwasserstoffe und Reibungsmodifikatoren (4. Generation). Diese verbinden sich unter Druck mit der Metalloberfläche und bilden eine neue metallorganische Schicht. Diese "Mikroschicht" bildet sich auf belasteten Metalloberflächen und wirkt als schützender "Gleitschutz", der Punkttemperaturen bis 1100 ° C, hohen Drücken und Belastungen standhält und hochstabil ist. Die gebildete Schicht zeichnet sich durch hohe Oberflächenglätte und perfekte Gleitung aus.

Produkte

Megalon C+

Megalon C+

Mikromolekulární přísada na bázi modernizované patentované směsi komplexních uhlovodíků a třecích modifikátorů do motorů a manuálních převodovek, jejímž cílem je snížení tření a opotřebení a prodloužení životnosti. Po jejím zapracování (ujetím minimálně 500 km) se vytvoří ochranná vrstva, která i při studených startech výrazně chrání motor proti opotřebení a prodlužuje jeho životnost.

Produkt detail

Megalon Motor

Megalon Motor

Mikromolekulární přísada na bázi mikrokeramické kluzní směsi (MKG – Mikrokeramisches Gleitcompound) a třecích modifikátorů do motorů, jejímž cílem je snížení tření a opotřebení u železných i neželezných kovů. Výrazně prodlužuje životnost motorů, klade menší nároky na údržbu, snižuje spotřebu paliva, elektrické energie a hlučnost, přičemž zvyšuje spolehlivost.

Produkt detail

MEGALON M+

MEGALON M+

Produkt detail

Megalon GETRIEBE

Megalon GETRIEBE

Mikrokeramická kluzní směs (MKG - Mikrokeramisches Gleitcompound) určená do manuálních převodovek v dopravě. Zvyšuje jejich životnost i spolehlivost a tzv. „provozní jistotu“, klade menší nároky na údržbu, snižuje spotřebu paliva, elektrické energie a hlučnost. Mnohonásobně snižuje tření mezi kluznými částmi součástek vytvořením kompaktní metalo-organické vrstvy, čímž vytváří dokonalý ochranný „kluzný štít”. Výrazně prodlužuje životnost převodovek snížením jejich opotřebení až o 50 %.

Produkt detail

Megalon D+

Megalon D+

Přísada s nejnovější patentovanou recepturou. Megalon D+ se přidává do paliva pro dieselové motory s komplexní kombinací nejkvalitnějších přísad, které zabezpečí plnohodnotné spalování nafty s minimalizací škodlivin. Tato přísada rozpouští karbonové usazeniny a nečistoty, omezuje nedokonalé hoření a výrazně snižuje problém „kouření“ dieselových motorů a emise škodlivin. Přísada je vhodná pro použití do vozidel jak s filtry pevných částic tak i bez nich.

Produkt detail

Megalon B+

Megalon B+

Přísada do paliva pro benzínové motory, která má multifunkční vlastnosti. Působí jako čistič a dispergent a má vynikající ochranné vlastnosti proti rzi i korozi. Aplikace Megalonu B+ má pozitivní výsledky nejen při čistění, ale i při odstraňování usazenin na sacích ventilech, stabilizaci oktanového čísla paliva a ochraně před zamrzáním paliva. Lze ho použít do veškerých druhů benzínů a byl testován pro klasické motory i turbomotory.

Produkt detail

Megalon FX 1,5 HI-TECH TUK

Megalon FX 1,5 HI-TECH TUK

Megalon FX1,5 HI-TECH TUK – patří do nejnovější generace plastických maziv (mazacích tuků) určených pro použití v dopravě. Vyznačuje se zvýšenou účinností, takže je vhodný i pro nejvíce zatěžovaná vozidla.

Produkt detail

MEGALON WR Tuk

MEGALON WR Tuk

Produkt detail

Megalon H+

Megalon H+

Přísada, která byla speciálně vyvinuta pro využití v dopravě za účelem ošetření olejových náplní hydraulických systémů a obvodů různých strojních a dopravních zařízení a dále pro případy, kde se používají např. turbínová nebo pístová čerpadla. Megalon H+ je vhodný jak pro železné tak pro neželezné kovy. Má vysoký čistící účinek, proto po aplikaci doporučujeme měnit olejové filtry.

Produkt detail